Jeden komentarz do “Bezprawie i Niesprawiedliwość a nie Prawo i Sprawiedliwość”

 1. To ważny dzień. Czy smutny? Bo przecież to pogrzeb. Nie! To nie jest smutny dzień. Najbliżsi smutek przeżywają od początkującego życia, bo przecież ta śmierć nastąpiła 70 lat temu. Dzisiaj są z nami potomkowie tych rodzin. Jeżeli smucić się, to tylko z tego powodu, że aż 70 lat trzeba było czekać na pogrzeb i aż 27 lat po 1989 roku! — mówił prezydent Andrzej Duda na zakończenie Mszy świętej podczas uroczystości pogrzebowych „Inki” i „Zagończyka”.
  O ile do 1989 roku można powiedzieć, że rządził ustrój tych samych zdrajców, którzy zamordowali „Inkę” i „Zagończyka”, to przecież po roku 1989 teoretycznie już nie. To jak to się stało, że trzeba było 27 lat czekać na to, aby Polska mogła pochować swoich bohaterów?
  Wiecie jaka jest największa kara? Nie pamięć, zapomnienie, pochowanie kogoś pod chodnikiem. To jest największa kara dla jego pamięci i dla jego rodziny. To niezwykle okrutne tak się zachować. Oni dzisiaj walczą, aby nie były wymieniane nazwiska tych, którzy ich mordowali i aby nikt nie pytał gdzie są pochowani. Jest coś takiego jak chluba bohatera, która spływa na następne pokolenia, ale jest i też piętno zdrajcy, które też jest bardzo trwałe
  Nie mam przekonania, żebyśmy poprzez ten pogrzeb przywracali im godność, bo oni jej nigdy nie stracili. My przywracamy godność państwu polskiemu. To państwo polskie po 27 latach odzyskuje wreszcie godność poprzez ten pogrzeb. Również poprzez pogrzeb „Łupaszki” i wszystkich następnych żołnierzy niezłomnych, których uda nam się odnaleźć i godnie pochować
  My przywracamy przez ten pogrzeb godność państwu polskiemu. Tak, to państwo polskie po 27 latach […] odzyskuje wreszcie godność – mówił.

  http://natemat.pl/188607,kompromitacja-dudy-na-pogrzebie-inki-i-zagonczyka-mowil-o-27-latach-hanby-rowniez-z-winy-pis

  To państwo polskie nadal nie odzyskuje godności. Tym państwem zarządzają nadal potomkowie NKWD. To jest państwo ponad państwem i Andrzej duda jest jego zwierzchnikiem. Tolerujecie terror i mordowanie współczesnych żołnierzy wyklętych. To obłuda. Macie w tej bezpiece współudział. Panuje ustrój bolszewicki. To Bezprawie i Niesprawiedliwość. Rządzą zdrajcy. Cierpi pan na niepamięć panie Duda. Ludzie umierają pod chodnikiem lub na sznurku. Przeszło 6 tys. rocznie.

Dodaj komentarz