Wymiar niesprawiedliwości

To nie świat potrzebuje pokoju, lecz ludzie. Kiedy ludzie odnajdą pokój w sobie, wtedy na świecie zapanuje pokój.

020

beda-zmiany-w-prokuraturze-okregowej-w-jeleniej-gorze-2

Współczesne Marie Gurowskie Sand i Fajgi Mindla

 

  1. Jarosław Staszkiewicz – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  2. Lucyna Mikołajczak (Domagała) – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  3. Sylwia Bańka-Mrozewska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  4. Paweł Siwek – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  5. Marek Gajdecki – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  6. Andrzej Muszka – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  7. Grzegorz Stupnicki – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  8. Anna Skibińska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  9. Maria Migoń-Karwowska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  10. Paweł Woźniak – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  11. Sylwia Zierkiewicz – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  12. Beata Chojnacka Kucharska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  13. Ewelina Sempowicz – Referendarz sądowy w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze
  14. Justyna Andrukanis – Referendarz Sądowy w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze
  15. Alicja Konoplicka – Referendarz Sądowy w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze
  16. Aleksandra Grzelak-Kula – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  17. Wojciech Grzebień – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  18. Urszula Długosz – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  19. Jaromir Antoszewski – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  20. Elżbieta Jeżak-Juszko – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  21. Anna Kusio-Młodkowska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  22. Joanna Flak – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  23. Konrad Kosowski – Wiceprezes Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  24. Ryszard Sułtanowski – Prezes Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  25. Andrzej Żuk – Prezes Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  26. Agnieszka Kałużna-Rudowicz – Prezes Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  27. Paweł Kolanus – Kurator Specjalista dla dorosłych Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  28. Joanna Dworzycka-Skrobowska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  29. Dorota Witek – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  30. Junona Gajewska – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  31. Klara Łukaszewska – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  32. Tomasz Skowron – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  33. Waldemar Masłowski – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  34. Andrzej Tekieli – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  35. Barbara Żukowska – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  36. Ewa Szymańska-Habzda – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  37. Beata Kostaś – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  38. Piotr Gregier – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  39. Liliana Gambal – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  40. Tomasz Sproch – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  41. Beata Glazar – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  42. Beata Mikołajczyk – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  43. Maria Lechowska – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  44. Marek Buczek – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  45. Alicja Izydorczyk – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  46. Urszula Wiewióra – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  47. Lidia Orzechowska-Korpikiewicz – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  48. Ewa Byik – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  49. Agnieszka Wiercińska-Bałaga – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  50. Bożena Roman – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  51. Daniel Strzelecki – Sędzia Sadu Okręgowego w Jeleniej Górze
  52. Jadwiga Kwapiszewska – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  53. Robert Bednarczyk – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  54. Marek Klebanowicz – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  55. Wojciech Damaszko – Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  56. Edyta Gajgał – Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  57. Dariusz Kliś – Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  58. Jacek Kielar – Sędzia Sądu Rejonowego w Złotoryi
  59. Michał Misiak – Prezes Sądu Rejonowego w Złotoryi
  60. Anna Nowicka – Sędzia Sądu Rejonowego w Jaworze
  61. Kazimierz Chłopecki – Sędzia Sądu Okręgowego w SR w Legnicy
  62. Aneta Andel – Sędzia Sądu Rejonowego w Legnicy
  63. Marian Woźny – Sędzia Sądu Rejonowego w Legnicy
  64. Andrzej Środek – Sędzia Sądu Okręgowego w Legnicy
  65. Marek Poddębniak – Sędzia Sądu Okręgowego w Legnicy
  66. Paweł Pratkowiecki – Prezes Sądu Okręgowego w Legnicy
  67. Lech Mużyło – Sędzia Sądu Okręgowego w Legnicy
  68. Elżbieta Hallada – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Legnicy
  69. Aleksander Żurakowski – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Legnicy
  70. Piotr Krawczuk – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu
  71. Krzysztof Wieczysty – Sędzia Sądu Rejonowego w Bolesławcu
  72. Rafał Gruca – Sędzia Sądu Rejonowego w Bolesławcu
  73. Wojciech Bąk – Sędzia Sądu Rejonowego w Kamiennej Górze
  74. Dorota Florkowska – Sędzia Sądu Rejonowego z Zgorzelcu
  75. Magdalena Opalińska – Sędzia Sądu Rejonowego w Zgorzelcu
  76. Mariusz Jakubiak – Sędzia Sądu Rejonowego w Zgorzelcu
  77. Maciej Dubrowski – Sędzia Sądu Rejonowego w Zgorzelcu
  78. Agnieszka Pilarczyk – Sędzia Sądu Rejonowego w Krakowie Śródmieście
  79. Adam Janusz – Sędzia Sądu Rejonowego w Krakowie Śródmieście
  80. Katarzyna Wierzbicka – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Krakowie
  81. Przemysław Majkowski – Sędzia Sądu Rejonowego w Sieradzu
  82. Iwona Pietryszyn – Sędzia Sądu Rejonowego w Zielonej Górze
  83. Bartosz Kusyk – Sędzia Sądu Rejonowego w Wołowie
  84. Magdalena Sroka-Barwińska – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Krzyki
  85. Magdalena Krośnicka-Zaleśny – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Krzyki
  86. Anna Statkiewicz – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Śródmieście
  87. Anna Muszyńska – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Śródmieście
  88. Anna Kochan – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieście
  89. Wojciech Kociubiński – Sędzia Sądu Apelacyjnego w we Wrocławiu
  90. Wiesław Pędziwiatr – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  91. Stanisław Rączkowski – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  92. Jan Gibiec – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  93. Małgorzata Lamparska – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  94. Andrzej Połata – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  95. Jolanta Solarz – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  96. Małgorzata Bohun – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  97. Sławomir Jurkowicz – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  98. Jolanta Burdukiewicz-Krawczyk – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  99. Anna Guzińska – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  100. Aleksandra Marszałek – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  101. Grażyna Matuszek – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  102. Agnieszka Terpiłowska – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  103. Lidia Mazurkiewicz-Morgut – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  104. Tadeusz Nowakowski – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  105. Andrzej Niedużak – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  106. Dariusz Kłodnicki – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  107. Wojciech Wójcik – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  108. Janusz Godzwon – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  109. Barbara Krameris – Wiceprezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  110. Jacek Gołaczyński – Wiceprezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  111. Barbara Ciuraszkiewicz – Sędzia Sadu Apelacyjnego we Wrocławiu
  112. Maria Pietkun -Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  113. Grażyna Szyburska-Walczak – Prezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  114. Konrad Wytrykowski – Prezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  115. Cezariusz Baćkowski– Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu
  116. Tomasz Bazan – Sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie – Mokotów
  117. Małgorzata Świderska – Sędzia Sądu Rejonowego w Świdnicy
  118. Dawid Szewczyk – Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bochni
  119. Marzena Famielec-Roch – Sędzia Sądu Rejonowego w Bochni
  120. Anna Migdał – Prezes Sądu Rejonowego w Bochni
  121. Rafał Dzyr – Prezes Sądu Apelacyjnego w Krakowie
  122. Anna Surowiak – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  123. Maciej Bogucki – Asesor Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  124. Mariusz Rybak – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  125. Marzanna Siemaszko – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  126. Grzegorz Chojnacki – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  127. Bożena Różańska – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  128. Tomasz Krzesiewicz – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  129. Tomasz Czułowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  130. Grażyna Greb-Hejno – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  131. Urszula Ziembicka – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  132. Radosław Magazowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  133. Bożena Rozalska – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  134. Monika Olba – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  135. Marcin Molęda – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  136. Sebastian Ziembicki – Zastępca Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze
  137. Adam Kurzydło – Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze
  138. Piotr Pietrykiewicz – p.f. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze
  139. Edward Szafraniec – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  140. Michał Korczycki – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  141. Maria Dziedzic – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  142. Urszula Sondej – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  143. Ewa Węglarowicz-Makowska – Prokurator Okręgowy w Jeleniej Górze
  144. Marek Gołębiowski – Prokurator Okręgowy w Jeleniej Górze
  145. Małgorzata Kopczyńska – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  146. Ewelina Sajdutko – asp.  Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze
  147. Marcin Zabiegało – aspirant sztabowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze
  148. Kajetan Niedbała – sierżant sztabowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze
  149. Krzysztof Jach – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie
  150. Marta Polańska-Procków – Prokurator Rejonowy w Dzierżoniowie
  151. Grażyna Trybielska-Białek – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie
  152. Marek Gorzkowicz – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu
  153. Sławomir Graff – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Lubaniu
  154. Marcin Polański – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Złotoryi
  155. Tomasz Łoziński – Zastępca Prokuratora Rejonowego w Złotoryi
  156. Urszula Buczek – Asesor Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze
  157. Aneta Kawka – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim
  158. Marek Śledziona – Prokurator Rejonowy w Lwówku Śląskim
  159. Mariusz Moszowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu
  160. Ewelina Wróbel – asesor Prokuratury Rejonowej w Legnicy
  161. Radosław Wrębiak – Prokurator Rejonowy w Legnicy
  162. Artur Socha – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Legnicy
  163. Katarzyna Zagwojska – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Krzyki Zachód
  164. Katarzyna Salwa – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Krzyki Zachód
  165. Anna Kamińska – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia – Krzyki Zachód
  166. Magdalena Kucharska – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Krzyki – Zachód
  167. Agnieszka Wawrzynek – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Krzyki Wschód
  168. Adrian Kogut – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Psie Pole
  169. Jarosław Dorywała – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Psie Pole
  170. Małgorzata Rutowska – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Śródmieście
  171. Bogdan Wrzesiński – Prokurator Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu
  172. Marek Janczyński – Prokurator Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu
  173. Artur Rogowski – Prokurator Regionalny we Wrocławiu
  174. Bożena Odulińska – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Częstochowie
  175. Przemysław Baranowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów
  176. Aleksandra Piasta-Pokrzywa – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów
  177. Beata Nowosad – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów
  178. Ireneusz Szeląg – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście
  179. Dariusz Korneluk – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście
  180. Anna Zalewska – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście – Północ
  181. Agnieszka Hejnold – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Krakowie-Śródmieście Wschód
  182. Magdalena Sikora – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Krakowie-Śródmieście Wschód
  183. Anna Rafalska – Zastępca Prokuratora Rejonowego w Głubczycach
  184. Aleksandra Kinasiewicz – Prokurator Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty
  185. Ryszard Ossowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wołowie
  186. Małgorzata Bojanowska-Grabiec – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Warszawie
  187. Dariusz Szyperski – Prokurator Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu
  188. Anna Gwizdalska – Prokurator Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu
  189. Małgorzata Wasiak – Prokurator Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu
  190. Wojciech Kubiński – Prokurator Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu
  191. Tomasz Małuch – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  192. Mirosław Chłopik – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  193. Janina Serowik – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  194. Janina Szmuda-Więckowska – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  195. Anna Czarnecka – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  196. Marek Cioś – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  197. Krzysztof Domagała – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  198. Bożena Górecka – Prokurator Prokuratury Regionalnej w Łodzi delegowany do Prokuratury Krajowej
  199. Andrzej Seremet – Prokurator Generalny
  200. Jolanta Rucińska – Prokurator Prokuratury Krajowej
  201. Ludmiła Gaertig – Prokurator Prokuratury Krajowej
  202. Anna Szymańska – Prokurator delegowana do Prokuratury Krajowej
  203. Anna Zygmontczuk – Prokurator Prokuratury Krajowej Biuro Prezydialne
  204. Antonina Suwała – Naczelnik Wydziału Skarg i Wniosków Biura Prezydialnego Prokuratury Krajowej
  205. Krystyna Zarzecka – p.f. Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego Prokuratora Generalnego dla wrocławskiego okręgu regionalnego
  206. Ryszard Tłuczkiewicz – p.o. Zastępcy Dyrektora Biura Prezydialnego w Prokuraturze Krajowej
  207. Halina Niemiec – Zastępca Dyrektora Departamentu Postępowania Sądowego w Prokuraturze Krajowej
  208. Elżbieta Janicka – Zastępca Dyrektora Departamentu Postępowania Sądowego w Prokuraturze Krajowej
  209. Zbigniew Siejbik – Dyrektor Departamentu Postępowania Sadowego w Prokuraturze Krajowej
  210. Agata Gałuszka-Górska – Zasępca Prokuratora Krajowego
  211. Marek Miller – Wiceprezes Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
  212. Bernadetta Misiewicz – Główny Specjalista w Ministerstwie Sprawiedliwości
  213. Iwona Łopińska – Zastępca Dyrektora Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości
  214. Waldemar Szmidt – Dyrektor Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości
  215. Piotr Niedzielak – Dyrektor Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości
  216. Monika Rydzak – Naczelnik Wydziału Skarg i Wniosków w BKiAW przy Ministerstwie Sprawiedliwości
  217. Jakub Jamka – Zastępca Dyrektora BKiAW przy Ministerstwie Sprawiedliwości
  218. Jacek Przygucki – Zastępca Dyrektora Departamentu Nadzoru Administracyjnego przy Ministerstwie Sprawiedliwości
  219. Paweł Zwolak – Dyrektor Departamentu Administracyjnego przy Ministerstwie Sprawiedliwości, sędzia
  220. Przemysław W. Radzik – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych
  221. Małgorzata Nowak – Pierwszy Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Prokuratora Generalnego
  222. Marek Hibner – Rzecznik Dyscyplinarny Sędziów Sądów Powszechnych
  223. Przemysłąw Kalinowski – Sędzia Sądu Najwyższego
  224. Ludwika Żak-Soroczyńska – Główny Specjalista w Zespole do Spraw Korespondencji przy Sądzie Najwyższym
  225. Barbara Żaczek-Zauszkiewicz – Główny Specjalista w Zespole do Spraw Korespondencji przy Sądzie Najwyższym
  226. Michał Laskowski – Sędzia Sądu Najwyższego
  227. Piotr Mirek – Sędzia Sądu Najwyższego
  228. Dariusz Kala – Sędzia Sądu Najwyższego
  229. Dariusz Czajkowski – p/o Prezesa Sądu Najwyższego
  230. Magdalena Olczyk – Starszy specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
  231. Adam Graczek – Główny Specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
  232. Przemysław Możejko – Główny specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
  233. Krzysztof Marczuk – Główny specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
  234. Piotr Sobota – Naczelnik Wydziału do Postępowań Organów Ścigania przy RPO
  235. Irena Lipowicz – Rzecznik Praw Obywatelskich
  236. Adam Bodnar – Rzecznik Praw Obywatelskich
  237. Ledi Bianku – 65, Polska, profesor prawa, sędzia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu od 1 lutego 2008
  238. Gabriele Kucsko-Stadlmayer -wysłanym z Austrii sędzia (i prawnik) Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (EKPC)
  239. Jovan Llievski – sędzia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu
  240. Péter Paczolay – sędzia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu
  241. Anna Chomiuk-Żywalewska -Główny Specjalista – Kierownik Zespołu ds. Koordynacji Kontroli w Biurze Kontroli i Audytu Wewnętrznego Ministerstwa Sprawiedliwości
  242. Marcin Warchoł – Podsekretarz Stanu
  243. Patryk Jaki – Sekretarz Stanu
  244. Zbigniew Ziobro – Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny