Prawo i Sprawiedliwość czy Bezprawie i Niesprawiedliwość – cz.2

23

Wysłałem wam osiem miesięcy temu prośbę, wnioski i dane wyroku II K 467/07 bez przyczyny, bez faktu czynu zarzucanego, na podstawie którego dokonano sfingowanego procesu cywilnego I C 1062/08 i barbarzyńskich tortur. Okradziono mnie z kilkudziesięciu tysięcy złotych, z prawa do pracy, do rodziny, do obrony, wykluczono mnie społecznie i mam być jeszcze 180 dni internowany. To są wyroki stalinowskie jakich dokonywała bezpieka pokroju Marii Gurowskiej Sand i Fajgi Mindla na generale Auguście Emilu Fieldorfie i rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Dnia 5 czerwca 2016 roku otrzymaliście monit/skargę w tej sprawie. Nadal nie odpisaliście mi, że przekazaliście mój wniosek Ministrowi Sprawiedliwości celem złożenia kasacji nadzwyczajnej od wyroku z dnia 6 maja 2008 roku wydanego z rażącym naruszeniem prawa, ani nie napisaliście żebym spadał.

Taką ignorancją prawa, gwałcenia praw człowieka w Polsce, pokazujecie że śmierć żołnierzy wyklętych, księdza Jerzego Popiełuszki, Grzegorza Przemyka, górników z kopalni Wujek i wszystkich ofiar komunizmu była zasłużona. Prześladowania bowiem mojej osoby są tożsame do zbrodni komunistycznych, do stalinowskich wyroków. Nie jesteście póki co ani prawi i sprawiedliwi, ani katolikami. Akceptujecie i tolerujecie dowolne, umyślne wyroki współczesnych przestępców w togach. Państwo ponad państwem ma wolną rękę, ignoruje oczywiste fakty, gwałci prawdę materialną, niezawisłość i prawo stanowione. Państwo jako organizacja pod rządami Prawa i Sprawiedliwość nie funkcjonuje. Wszelkie instytucje są martwe lub represyjne. Układ zamknięty jest gorszy jak bezpieka PRL. Ten kto milczy w obliczu zbrodni, bierze współudział w zbrodni. Mamy obecnie reżim w Polsce gorszy jak za Bieruta.

Dlaczego nie szanujecie, nie domagacie się prawa i sprawiedliwości? Jaki jest powód zapowietrzenia się? Milczeniem nie usprawiedliwicie swojej bierności. Akceptujecie świadomie metody barbarzyńskie. Gdzie wasza godność funkcjonariusza? Gdzie wasz katolicyzm? Gdzie wasze człowieczeństwo? Możecie sobie olać rodzinę Niedźwieckiego, ale każdy prędzej czy później zapłaci za swoją bierność, bezczynność i hipokryzję. Podajcie mi powód, dla którego miałbym głosować w najbliższych wyborach parlamentarnych na kandydatów Prawa i Sprawiedliwość?

 

http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-czy-bezprawie-i-niesprawiedliwosc/

 

W dniu 25 czerwca 2016 roku na konferencji w sali kolumnowej Sejmu wręczyłem teczkę z prawdę materialną wiceministrowi sprawiedliwości Marcinowi Warchoł. Zamieniłem z nim parę zdań, porosiłem, żeby wręczył wniosek o kasację z dowodami ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobro. Zdarzenie to nagrałem na dyktafon. Obiecał, że spełni moją prośbę. Może ten elitarny funkcjonariusz, Podsekretarz stanu Ministerstwa Sprawiedliwości zachowa się poważnie i etycznie.

Będę pytał co miesiąc o wasze stanowisko, o waszą służebną rolę, waszą etykę, aż odpowiecie mi w końcu na moje prośby, wnioski i staniecie w obronie praw człowieka, albo będziecie odpowiedzialni za kolejną ofiarę bolszewickiego terroru.

 

Grzegorz Ni(l)edźwiecki