Trybunał Narodowy

odwrocona-piramida-e1438684255233 odwrocona_piramida_produktywnosci_1

Odpis KRS z rejestracji Trybunału Narodowego

Statut Ogólnopolskiej Federacji Trybunał Narodowy

Deklaracja członkostwa w federacji

Deklaracja członkostwa wspierającego

Upoważnienie do reprezentowania organizacji

BGŻ BNP PARIBAS: 38160014621830524780000001

Szanowni Państwo,

Nikt normalny nie ma już złudzeń, że partyjniacy, parlamentarzyści, urzędnicy, funkcjonariusze nas oszukują, krzywdzą. Oni nie są zainteresowani służeniem i przywróceniem państwa obywatelom. To są rządy hien nad osłami. Robimy pospolite ruszenie.

Sprawa jest banalnie prosta. Uwierzcie, że jesteście orłami, suwerenem i zacznijcie decydować o swoim losie, swoim domu. Tworzymy ruch społeczny. Federację organizacji pozarządowych i podmiotów obywatelskich, działaczy patriotycznych.

Tylko koalicją organizacji i osób ambitnych możemy stać się największą siłą polityczną w Polsce. Prawo i Sprawiedliwość planuje demontaż samorządów i obsadzenie ich swoimi ludźmi. Nie dla przywrócenia demokracji. Akceptacja status quo to legalizacja zła.

Żadna kanapa polityczna nie ma szans na przeciągnięcie ludzi i stworzenie większości. Tylko zjednoczenie oburzonych, niepokonanych, zmielonych, wojowników może wygrać z bandą czworga. Trzydzieści lat głupa rżnięcia wystarczy. Czas na bezpartyjny blok obywatelski.

Każdy może i powinien działać w swoim stowarzyszeniu, fundacji. To jest istotna siła wspólnoty i strategiczna. Każdy może naprawiać swoje gniazdo będąc jednocześnie koalicjantem w ramach wielkiego, ogólnopolskiego ruchu społecznego. Waszą wartość mierzy się tym co dajesz innym.

Trzeba wyzbyć się aspiracji osobistych i skupić się na osiągnięciu celu. Trzeba zreformować państwo i naprawić system. Państwo nie funkcjonuje. Trzeba zbudować struktury w każdym okręgu wyborczym. Trzeba zebrać się w centralnym miejscu Polski i założyć komitet federacji. Nie potrzeba wielkiego trybuna, oratora, lidera, tylko demokratyczny, nieparzysty zarząd.

Potem trzeba zrobić masową manifestację, konferencję „Wymiar sprawiedliwości i obywatele” przed Ministerstwem Sprawiedliwości. To nie ujdzie uwadze opinii publicznej. To zauważą media publiczne. To zmusi do pokory i do upadku państwa w państwie. Państwo będzie suwerena.

Dosyć manipulacji narodem. Dosyć służalstwa. Mamy listę siedmiuset rozczarowanych, ambitnych ludzi. Wybrałem stu najbardziej aktywnych, cieszących się w pewnym stopniu zaufaniem społecznym. Nie uwzględniłem na niej aspołecznych, niewidocznych, szaleńców, pazerniaków, cwaniaków, fanatyków, destruktorów, lawirantów, wygładzaczy, dupolizów, pluralistów i próżniaków. Lista nie jest zamknięta (to tylko człon), część niewłaściwych ludzi można wykreślić, a bardziej zasadnych można dodać. Tylko nie metodą Lecha Wałęsy. Nie dajmy się mamić. Dotrzemy się między sobą w środku i niektórych pieniaczy ucywilizujemy, usocjalizujemy lub wykluczymy. Upieczemy dobre ciasto, nie będzie tu miejsca na zakalca. Kto będzie na forum publicznym krytykował ideę, będzie wyautowany. Agenci, kolaboranci, zazdrośnicy sami się zdyskredytują. Kto chce naprawy Rzeczypospolitej, dobra wspólnego, ten podniesie rękawicę.

Zrobimy rewolucję. Kilkadziesiąt czy kilkanaście osób podpisze akt założenia federacji organizacji społecznych. Będziemy sukcesywnie ujawniać listę organizacji wchodzących w skład federacji. Nie można poważnego związku zrobić zaocznie, trzeba się zebrać w odpowiedniej sali. Tak, żeby konferencja prasowa była i komunikat społeczny poszedł w eter. Taki wariant, wiąże się z zebraniem funduszy na salę. Założyłem „subkonto” bankowe w stowarzyszeniu Demokracja i Sprawiedliwość. Bezpieka będzie oczywiście kombinować, trzeba się z tym liczyć. Partyjniacy zaś, będą przy słabnięciu, liderów ruchu przekupywać. Stworzymy związek zawodowy bezpartyjnych. Niech każdy wpłaci chociaż złotówkę, będziemy silni. Może mafia nawet wpłacać, ja nie jestem w stanie zweryfikować kto jest darczyńcą. Wpłacajcie pieniądze tytułem „Trybunał Narodowy”, będzie federacja i będzie PR.

BGŻ BNP PARIBAS: 38160014621830524780000001

Trzeba stworzyć krótki, spójny dekalog (program), najważniejsze cele społeczne ruchu. Głównie: zniesienia immunitetów i zmodyfikowania niezawisłości; wprowadzenia zmian systemu kontroli orzeczeń; wprowadzenia realnego, Społecznego Rzecznika Praw Obywatelskich; wprowadzenia obywatelskiego nadzoru i odwołań kolegialnych od orzeczeń; wprowadzenia osobistej odpowiedzialności urzędników i funkcjonariuszy za błędy i wyrządzone szkody; wprowadzenia realnej równości wszystkich wobec prawa; wprowadzenia ław przysięgłych; zreformowania, uwspółcześnienia IPN; ograniczenia biurokracji; zniesienia dofinansowania partii politycznych; zmniejszenia uposażeń poselskich i ograniczenia ilości kadencji z rzędu; obniżenia progu wyborczego i frekwencyjnego; wprowadzenia demokracji bezpośredniej; obligatoryjności referendum; wprowadzenia wyższej kwoty wolnej od podatków; wprowadzenia minimum socjalnego i zabezpieczeń przed wykluczeniem społecznym, wprowadzenia lekcji prawa w szkole. Głównym celem jest obrona praw człowieka. Rozliczymy krwiopijców i zreformujemy kraj od podstaw. Zlikwidujemy bolszewicki ustrój i wprowadzimy normalny. Żadne osobiste, organizacyjne projekty nie będą forsowane. Nie będzie tu miejsca na antysemickie teksty. Żelazne zasady, lustracja, walka z korupcją i władzą pieniądza, pierestrojka. Nie może być mega programu i eureki.

cele-glowne-oczekiwania-trybunalu-narodowego

Potem rozpowszechniamy kampanię ruchu na swoim terenie i budujemy regionalne struktury. Trzeba usprawnić komunikację społeczną i pozyskać media. Następnie wygrywamy wybory samorządowe lub sejmików wojewódzkich. PiS chce wygrać wybory 2019 marchewką. Jałmużną i niewolnictwem. Nie ma takiej opcji. Będą obiecywać gruszki na wierzbie, wielkie zmiany. Pic na wodę fotomontaż. To są ruchy polityczne. Tylko groźba utraty mandatu PiS, zmusi ich do realnej reformy wymiaru niesprawiedliwości i do właściwej pracy organów ścigania. Czasu na populizm i na dywagacje nie ma. Okupacyjna władza musi czuć bata nad sobą. Finalnie wygrywamy wybory parlamentarne i zmieniamy konstytucję. Osiągniemy to jednością, sprawiedliwością, uczciwością, szczerością i dobrocią. Na końcu robimy audyt, lustrację i rozliczenie układu zamkniętego. Ruszamy do boju. Musimy obudzić cały naród. Bez pracy nie ma kołaczy.

Nie dopuszczam pieniactwa, dzielenia ludzi, rozbijactwa, nieuzasadnionej krytyki, wybijania się do pierwszego szeregu, kolaboracji z władzą. Jeśli komuś nie pasuje skład i inicjatywa, to może nie wchodzić do ruchu. Nie jest to furtka dla prywatnego interesu, tylko forma dla działania wspólnego, ogólnonarodowego. Nie ma tu miejsca dla karierowiczów. Kto jest za, niech roześle to wszędzie gdzie może (jeden tego nie udźwignie), do ludzi zaufanych i tworzymy odwróconą piramidę. Lawina się wtoczy pod górę, a potem zmiecie krwiopijców. Wyrosłe owoce dobra, spadną na wszystkich obywateli RP. Wskażcie poważnych ludzi w nieuwzględnionych okręgach. Nie wolno przejmować się prowokacjami i agenturalną krytyką inicjatywy, struktur. Trzeba ignorować złość i ataki. Niezależnie od tego, budujemy platformę oburzonych, solidarną masę obywatelską. Duży może więcej. Duży może wszystko. Tworzymy solidarny ruch w obronie praw człowieka. Macie na wyjazd do Sejmu, to będziecie mieli na wyjazd pod Ministerstwo Sprawiedliwości. Pomoże wam BlaBlaCar. Mam jeszcze parę pomysłów, ale nie chcę się wystrzelać.

Czekam na zgłoszenia kolejnych organizacji oraz ludzi i liczymy szable. Innej drogi nie ma. Zbudujemy nowy dom i będzie nam się wszystkim w nim szczęśliwie mieszkać.

Grzegorz Niedźwiecki, lew1@poczta.fm, tel. 791830093

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/o-mnie/

 

Potencjalni członkowie Trybunału Narodowego

 1. Sławomir Mirosław Arak Berlin
 2. Tadeusz Bartold Warszawa stowarzyszenie Wspólnota
 3. Mariusz Bączkiewicz Szczecin
 4. Barbara Helena Bączkowska Toruń
 5. Barbara Berecka Lublin
 6. Bogusław Jan Biedrzyński k/Augsburga
 7. Ewa Biskupska Warszawa
 8. Tadeusz Byrdak Opole
 9. Maria Bzura Białystok
 10. Robert Chęć Lublin Stowarzyszenie Stop Bezprawiu
 11. Jacek Tadeusz Ciechanowski Piła
 12. Mariusz Cysewski Katowice
 13. Marek Czajkowski Warszawa
 14. Ryszard Czajkowski Gdańsk
 15. Konrad Daniel Gdańsk
 16. Waldemar Deska Puławy/Kazimierz Dolny Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…
 17. Wojciech Dobrzyński Warszawa Narodowy Instytut Studiów Strategicznych
 18. Zygmunt Dudzicz Tarnowskie Góry
 19. Jan Dzido Lublin
 20. Andrzej Fijałkowski Warszawa-Praga
 21. Bożydar Gębowicz Drezno
 22. Marek Głogoczowski Zakopane
 23. Bogdan Goczyński Rusiec, Nadarzyn
 24. Ernest Kasper Golec Siemianowice Śl. Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…
 25. Ryszard Gołowicz Łysieniec
 26. Andrzej Julian Gospodarczyk Radom
 27. Krystyna Górzyńska Kraków
 28. Jan Gustaw Grudniewski Warszawa-Rudnik
 29. Jarosław Gryń Lębork
 30. Barbara B. Gujska Warszawa Stowarzyszenie STOP MANIPULACJI
 31. Antoni Gut Warszawa Stowarzyszenie „OBURZENI”
 32. Bogusław Homicki Warszawa Prezes Honorowy Towarzystwa “Przywrócić Dzieciństwo”
 33. Adam Jagła Poznań
 34. Stanisław Janik Gościce, Kłodzko, Nysa
 35. Zdzisław Jankowski Rychwał
 36. Zygmunt Jankowski Wrocław
 37. Jan Jączek Katowice
 38. Tadeusz Jezierski Tychy
 39. Janusz Jędraszko Jelenia Góra Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych
 40. Piotr Kaczmarek Lublin
 41. Henryk Kamiński Szklarska Poręba
 42. Elżbieta Kania Pruszków
 43. Marian Wojciech Kibitlewski Bełchatów Krajowe Stowarzyszenie Polski Blok Ludowy
 44. Kazimierz Sławomir Klimek Jelenia Góra Korpus Pomocy Wzajemnej
 45. Adam Koczanowski Trzebinia Stowarzyszenie Optima Fide
 46. Dariusz Komorowski Dziurków, Warszawa
 47. Kordian Korytek Rybnik
 48. Marek Krasnopolski Koszalin Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…
 49. Jacek Krygier Łódź Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Pokrzywdzonych przez ZUS i KRUS
 50. Rafał Krzyształowski Szczecinek NCI Barwy Bezprawia
 51. Stanisław Kujawa Lublin/Zamość
 52. Marek Kubala Wałbrzych
 53. Bogusław Andrzej Maśliński Zawroty
 54. Zygmunt Miernik Częstochowa, Katowice Obywatelski Ruch Obrony Bezrobotnych
 55. Jerzy Mikocki Żywiec
 56. Ryszard Milewski Lublin
 57. Mirosław Moskwa Kielce
 58. Piotr Moskwa Szczecin
 59. Grzegorz Niedźwiecki Jelenia Góra Demokracja i Sprawiedliwość
 60. Zenon Ryszard Nowak Warszawa/Świnoujście Dzielny Tata
 61. Jerzy Jan Nowakowski Ostrołęka
 62. Lech Obara Warszawa
 63. Włodzimierz Olewnik Płock
 64. Ryszard Opara Warszawa
 65. Anna Orzechowska Warszawa
 66. Bogusław Owoc Olsztyn
 67. Andrzej Pawlak Karpacz Demokracja i Sprawiedliwość
 68. Jarosław Pawłowicz Brzeziny, Skierniewice
 69. Romuald Piątek Gdynia/Londyn-Anglia
 70. Tadeusz Jan Pieczonka Zgorzelec
 71. Jerzy Pietrzyk Lublin Stowarzyszenie Stop Bezprawiu
 72. Zbigniew Jacek Puchnowski Augustów
 73. Ryszard Raczek Częstochowa
 74. Zdzisław Raczkowski Sanok
 75. Danuta Radwańska-Vollus Kraków
 76. Renata Ramos Poznań
 77. Mirosław Rój-Sarnecki Gdańsk
 78. Sławomir Salomon Wrocław
 79. Wojciech Sawicki Płock
 80. Zbigniew Schroeder Grudziądz
 81. Krzysztof Skrzypczak Zwoleń
 82. Mirosław Sobolewski Płock Stowarzyszenie STOP Wykluczeniom
 83. Anna Sośnicka Warszawa
 84. Jan Sposób Piaski
 85. Kazimierz Józef Styrna Kęty Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…
 86. Piotr Szyburski Łódź Stowarzyszenie osób poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości
 87. Jan Średnicki Szepietowo
 88. Piotr Trznadel Pobórka
 89. Dariusz Wernicki Ciechanów/Niemcy
 90. Zbigniew Antoni Wesołowski Szczecin
 91. Andrzej Wiącek Kolbuszowa
 92. Józef Wieczorek Kraków
 93. Tadeusz Woch Rzeszów
 94. Piotr Wolf Wrocław Demokracja i Sprawiedliwość
 95. Dariusz Wolniakowski Łódź
 96. Roman Zawiślak Zielona Góra Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją
 97. Ryszard Stanisław Zieliński Poznań
 98. Sławomir Ziembiński Gdańsk FUNDACJA SŁAWPOL
 99. Michał Ziębiński Solin
 100. Jan Zuchowski Narol

6 komentarzy do “Trybunał Narodowy”

 1. Sędzia Daniel Strzelecki ( Jelenia Gora )winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
  Ilu takich Biedrzyńskich jest w Polsce, panie ministrze Ziobro?
  O ilu z nich nikt nawet słowa nie napisze?
  Czy nadal mają żyć w gorzkim poczuciu krzywdy, wyrządzonej im przez Państwo?
  http://pressmania.pl/?p=32602
  http://3obieg.pl/daniel-strzelecki-nietykalny
  “Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości”.
  http://tagen.tv/vod/2016/08/latwiej-w-polsce-liczyc-na-sumienie-przestepcy-niz-na-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci/?c=4554

 2. ŻYCZENIA
  ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNE
  OD
  P.O. RZECZNIKA INTERESU PUBLICZNEGO
  Kazimierza Józefa Styrna z Kęt – husarza.

  BAJKA O SMOKU WAWELSKIM
  I SZEWCZYKU – DRATEWCE

  SZANOWNI PAŃSTWO – RODACY

  Bajka bajką – ale dzisiejszy CZAS pokazuje,
  że i w bajkach coś moralności i prawdy jest

  DZISIEJSZYM SMOKIEM
  ziejącym ogniem i siarką jest
  LICHWIARSKI SYSTEM BANKOWY
  LICHWA ZABIJA

  Wracając do Szewczyka Dratewki trzeba wspomnieć,
  że jak wiadomo – Szewczyk przygotował dla SMOKA
  jadło w postaci barana i podrzucił go pod smoczą jamę.
  O tym, że SMOK połknął przynętę nie warto wspominać.

  Ważne jest to, co było dalej
  A dalej SMOK zaczą pić wodę z Wisły aż pękł.
  TAKIM TO SPOSOBEM
  Szewczyk Dratewka uratował Kraków i Króla Kraka.

  Dzisiejszym “baranem”
  Przygotowanym przez nowego szewczyka
  Jest Konstytucja Kęcka.
  O innych walorach nowego szewczyka nie warto wspominać.

  WSPOMNIEĆ JEDNAK NALEŻY,
  Że to NARÓD MUSI TEGO BARANA
  PODRZUCIĆ NOWEMU SMOKOWI,
  Bo sam szewczyk jest za słaby
  By tego “barana” unieść.

  Wyrażenie WOLI NARODU w jego Najważniejszej
  SPRAWIE – ŻYCIA lub ŚMIERCI
  Jest ogłoszone w Imieniu Krajowego Ruchu Polaków
  REFERENDUM – KONSTYTUCYJNE
  które – DAJE MOC
  do UNIESIENIA bajkowego “BARANA”.

  TU jawią się nam dwie metody walki ze “SMOKIEM”.

  PIERWSZA – metoda – to zmuszenie SMOKA do
  zaliczenia zapłaconej lichwy jako spłaty kapitału.
  DEKRETY w sprawie podpowiedziałem Prezydentowi.
  Wtedy znikną wszystkie długi, bo
  dziś wszystkie pieniądze z powodu lichwy są długiem.
  To będzie oznaczać, że SMOK zostanie zagłodzony.

  DRUGA metoda walki ze SMOKIEM
  To zapłacenie mu wszelkich długów z odkryć
  Ekonomicznych, których dokonał
  BIBLISTA – Ernest Golec z Siemianowic Śl.
  Wtedy – SMOK – zostanie ZADŁAWIONY
  Jak KOT – MASŁEM.

  OBIE METODY są skuteczne.
  Tyle, że wykonanie NALEŻY DO NARODU.
  My obaj z Ernestem jesteśmy tylko pomocnikami
  Ekspertami w REALIZACJI Przedsięwzięcia.
  MOC SPRAWCZA – LEŻY W RĘKACH NARODU.!!!

  Cała sprawa PRAKTYKOWANEGO ZŁA na ziemi
  MA DRUGIE DNO.

  Okazuje się, że podpowiadanie metody walki ze ZŁEM
  jako nadstawianie drugiego policzka przez “pasterzy” KK
  spowodowało, że w “owczarni” mogą grasować (grasują) wilcy “SMOK”.

  Sam Stwórca dał nam przykład innej metody walki ze “SMOKIEM”.
  SAM w Swej jerozolimskiej Świątyni gnał biczem ZBÓJCÓW.
  Niestety – pasterze tą “metodę” zaprzepaścili.

  MOŻNA POWIEDZIEĆ,
  Że WIARA jest podobna do PTAKA,
  Który ma jedno – wielkie – skrzydło zbudowane z nadstawiaczy
  DRUGIEGO POLICZKA, a drugie skrzydło – kikut –
  zbudowane z tych, co preferują branie BICZA
  do ręki i gnanie zbójców – WZOREM MISTRZA Chrystusa.

  Czy taki PTAK z jednym przetrąconym skrzydłem
  MOŻE FRUWAĆ???
  Na odpowiedź nie warto czekać.

  Na samym SZCZYCIE jest Prawo Stwórcy.
  Prawo – stanowione przez ludzi
  powinno być podporządkowane Prawu Stwórcy.
  W pigułce jest to – DEKALOG.

  Niestety tak NIE JEST.
  Konstytucja z 2.04.1997 r. łamie Prawo ponad-ziemskie.
  Konstytucja Kęcka przywraca Prawo Stwórcy.

  TU
  Ja – jako p.o. Rzecznika Interesu Publicznego
  JESTEM BEZRADNY
  W OBLICZY MILCZENIA NARODU
  W PRZEDMIOTOWEJ SPRAWIE
  ORAZ
  MILCZENIA tzw. Władzy,
  która jest niewolnikiem władzy pieniądza
  ZDEPONOWANEJ – W RĘKACH – LICHWIARZY.

  Ale skoro WY – RODACY.!!!
  NIE CHCECIE ŻYĆ W DOBROBYCIE(?)
  To cóż ja mogę.

  Z poważaniem
  Kazimierz Józef Styrna z Kęt – husarz – http://www.nowapolska-w-internecie.pl

Dodaj komentarz