Do pokrzywdzonych

To nie świat potrzebuje pokoju, lecz ludzie. Kiedy ludzie odnajdą pokój w sobie, wtedy na świecie zapanuje pokój.

 

Sześćset osób jeździło na ścianę płaczu przy ul. Wiejskiej 4 w Warszawie lamentować o swojej krzywdzie. Rozdzierało sobie szaty i biadoliło. Dziś albo uczestniczą w wojence Polsko polskiej, stając jak kibol po jednej ze stron bandy czworga, czyli kolaborując z oszustami, albo ma chory system wartości. Oceniacie innych, a nie stajecie przed lustrem i nie oceniacie siebie, co zrobiliście żeby było lepiej. Nie naprawiacie swojego podwórka i nie solidaryzujecie się z narodem. Nie bierzecie spraw w swoje ręce i nie budujecie piramidy dobra. Jaki realny ruch zrobiliście, żeby naprawić i ukarać zło, żeby przywrócić państwo obywatelom?

Nie jesteście pokrzywdzeni, nie jesteście bojownikami, nie jesteście patriotami, nie jesteście ludźmi szlachetnymi. Nie zasługujecie na litość i na szacunek. Człowiek szlachetny, nie patrzy na aspołeczność innego człowieka, nie kieruje się zazdrością, egoizmem, tylko jest szlachetny i czyni dobro wspólne. Dostaliście na tacy narzędzia do wyprostowania swoich spraw i do stworzenia kraju sprawiedliwego, obywatelskiego. Nie korzystacie z tego tylko z chorych lub psa ogrodnika powodów. Powinniście cierpieć dalej, bo idiotów, ludzi zawistnych, trzeba gnębić.

Wzywam ludzi rozsądnych, do rewolucji, do pospolitego ruszenia, do wzięcia szabli i do wprowadzenia w życie ustroju, opartego na prawach człowieka. Źli ludzie powinni być ukarani, a dobrzy wynagrodzeni. Powstał Trybunał Narodowy, organizacja prawno-człowiecza. Skorzystajcie z tego ruchu społecznego, i zróbcie to, czego nie zrobił Lech Wałęsa. Tylko wspólnie można cel osiągnąć. Samemu, to można sobie palcem w nosie podłubać. Trybunał Narodowy, jak sama nazwa wskazuje, jest narodu, i wystarczy wziąć to co jego, co mu się należy. To takie proste i trudno zrozumieć czemu z tego nie skorzystać. To nic nie kosztuje.

To wy możecie być liderami, większego lub mniejszego stopnia, począwszy od swojego środowiska. Każdemu według jego zasług. Awans przychodzi samoistnie, jak rośnie zdrowe ciasto w piecu, jak rodzi dobrze użyźnione pole…

http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/2017/07/14/trybunal-narodowy-zarejestrowany-przywrocimy-sprawiedliwosc/

PREZES

Trybunału Narodowego

z siedzibą w Jeleniej Górze

Grzegorz Niedźwiecki