Fałsz intelektualny senatora PiS

Senator PiS Krzysztof Mróz z Jeleniej Góry, ulokował na rondzie przy ul. Różyckiego – Ogińskiego baner reklamowy, informujący szeroko obywateli o tym, że… zaprasza do biura senatorskiego.

Jest to fałszywa reklama, nie przyjmuje bowiem petentów we wskazanym biurze i nie przekazuje według właściwości pism poszkodowanych, przynajmniej ja jestem tego przykładem.

Na przestrzeni październik 2015 – czerwiec 2016 wielokrotnie odwiedzałem senatora Mroza we wskazanym biurze, jak przychodziłem to ukrywał się w toalecie lub był niedyspozycyjny. Wielokrotnie dzwoniłem też do niego i wysyłałem listy polecone. Bez odzewu.

Senator Prawa i Sprawiedliwość Krzysztof Mróz naruszył wielokrotnie art. 253 § 1 k.p.a.

http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/bezprawie-niesprawiedliwosc-a-prawo-sprawiedliwosc/

Baner rozwieszony przy ryneczku na Zabobrzu jest nieprawdziwy i przedwczesną reklamą wyborczą.

W zasadzie mogę się mylić z interpretacją tego baneru. Krzysztof Mróz informuje, że zaprasza do biura senatorskiego. Nie pisze po co, kogo, czy będzie otwarte. Może szuka sprzątaczki…

 

Hipokryzja i obłuda polityków PiS nie zna granic. Minister Sprawiedliwości nie przeprowadza reformy wymiaru sprawiedliwości (sądownictwa) i organów ścigania (prokuratury), tylko robi ruchy polityczne. Wymienia ważnych funkcjonariuszy na szpicy różnych instytucji, a stare wykidajły, co trudnią się poplecznictwem, utrzymuje na stołkach PK, MS. Chce mieć dyspozycyjnych funkcjonariuszy do zaklepywania partyjnych ustaw, do centralnego sterowania prawem i do tuszowania przestępstw.

https://www.salon24.pl/u/polskiezoo/612696,prok-miroslaw-chlopik-i-metoda-tuszowania-przestepstw

W tych trzech ustawach: o sądach powszechnych, o KRS i Sądzie Najwyższym, nie ma uwzględnienia czynnika społecznego, ław przysięgłych, realnego prawa do obrony. Zero odpowiedzialności funkcjonariuszy za błędy, zniesienia immunitetów i równości wszystkich wobec prawa. To jest korupcja i niewolnictwo.

Tak jak „przychylność” senatora PiS Krzysztofa Mroza i efekt rozpatrzenia próśb składanych do PG o wniesienie kasacji nadzwyczajnej, tak będzie wyglądała skarga nadzwyczajna.

Dostaniecie 500+ i morda w kubeł. Na tym polega dobra zmiana.

 

Żeby nie było, ze mam awersję do PiS, to podam, że nie są odosobnieni w oszustwie. Podobnie działa cała banda czworga, wspólnie i w porozumieniu z paparazzi, którzy kamuflują prawdę i wycinają zdjęcia…

http://rykowisko.jelonka.com/nielegalny-lobbing-73311.html

 

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”

Dodaj komentarz