Żołnierze Wyklęci

images

Moralność pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej władzy sięgnęła bruku w Polsce. Układ zamknięty i państwo w państwie to zbyt delikatne określenia. Rocznie w Polsce w wyniku samobójstw (według oficjalnych danych) umiera ponad 6 tys. osób. To nie w wyniku chorego społeczeństwa. Władza zna problem. Do Biura Interwencyjnej Pomocy Prawnej przy Prezydencie RP trafia ponoć 40 tys. skarg na bezprawie w prawie. Przestępcy w togach to patologia wymiaru sprawiedliwości. W 2016 roku orzekają nadal Fajgi Mindla i Marie Gurowskie Sand. Funkcjonariusze nadużywają pieczątek i władzy gwałcąc wszelkie prawa i statut niezawisłości. Chroni ich skorumpowany układ, nie tylko immunitet. Sędziowie popełniają cyniczne przestępstwa, a prokuratorzy je tuszują. W tym chorym państwie nie ma żadnej kontroli. Ani urzędowej ani organizacyjnej, ani medialnej. Defragmentacji wymaga RPO, PG i MS. Miejsce Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Amnesty International Polska powinna zająć obywatelska organizacja praw człowieka. Drugie instancje (iluzoryczne) powinien pełnić Sąd Społeczny. Trzeba stworzyć niezależne, nośne media społeczne. W Jeleniej Górze mamy dwa główne portale „społecznościowe”. JG24 i Jelonka.com. To nie są portale obywatelskie. Cenzurują Informacje żołnierzy wyklętych. Nie zarobek z reklam władz miast jest tu hamulcem, tylko współuzależnienie. Portal jg24.pl zachęca polityków i działaczy społecznych do prowadzenia blogów na swojej stronie. Przedstawicielowi organizacji pozarządowej, który złożył wniosek o dostęp, nie udzielili żadnej odpowiedzi, ale prowadzą tam blogi ludzie niebędący formalnie żadnym czynnikiem społecznym. Informację o Petycji do Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w/s podwyżki wody i ewentualnego referendum zmilczeli. Mało istotny komunikat? Oceńcie sobie sami komu służą.

– Aby uczynić Polskę inną i lepszą, wprowadzić dobrą zmianę, którą obiecaliśmy, potrzebujemy ośmiu lat, dwóch kadencji w parlamencie – powiedział w wywiadzie dla weekendowego magazynu brytyjskiego dziennika „Financial Times” Jarosław Kaczyński.

Szanowny panie Prezesie. Ludzie nie dadzą wam drugiej kadencji jeśli nie wprowadzicie natychmiast prawa i sprawiedliwości w Polsce. Do tego nie potrzeba czasu tylko zwykłej woli, ludzkiej uczciwości. UB nie istniała w okresie 1944–1956. Stalinizm mamy nadal. Dowolność i umyślność świadomych orzeczeń gangsterskich, w poczuciu bezkarności bezpieki wobec braku faktycznego nadzoru pozwala dokonywać zbrodni w „demokratycznej” Polsce.

Wkrótce upublicznię listy prokuratorów, aplikantów, asesorów, delegatów, sędziów, wizytatorów, ławników sądowych, kuratorów zawodowych, które otrzymałem w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej. Dotyczy to jednostek Jeleniej Góry i okresu 2000 – 2015. Może celowo kogoś pominęli Jeżeli zauważycie państwo nie tylko koneksje rodzinne, ale i podejrzane inne nieprawidłowości, to będę wdzięczny za informacje. Weźmiemy sprawy w swoje ręce.

Współcześni żołnierze wyklęci:
http://3obieg.pl/podmioty-walczace-z-bezprawiem-w-prawie
Ponieważ żyją prawem wilka historia o nich milczy.

Niepokonany, Niezłomny, Nil

Dodaj komentarz